Zespół radcowski

Andrzej Fedorowicz

Radca prawny, wspólnik i założyciel kancelarii

Od przeszło 15 lat zajmuje się doradztwem prawnym, w szczególności w obrocie profesjonalnym. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa cywilnego w tym prawa rzeczowego i prawa zobowiązań, zagadnień prawa spółek, prawa pracy oraz prawa własności intelektualnej. W tracie swojej praktyki zrealizował kilkadziesiąt samodzielnych projektów doradczych związanych z restrukturyzacją przedsiębiorstw (w tym przejęcia i przekształcenia), budowy zaawansowanych struktur prawnych oraz dokumentacji prawnej dla złożonych projektów gospodarczych. Aktualnie zajmuje się zarządzaniem kancelarią oraz nadzorem merytorycznym.

Monika Zierold

Radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ekspert prawa pracy, prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego. Przygotowuje opinie prawne, świadczy usługi doradztwa oraz sporządza umowy w obrocie gospodarczym. Prowadzi również obsługę postępowań w sprawach sądowych z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego. Biegle włada językiem angielskim.

Wpisana na listę radców prawnych OIRP w Krakowie.

Magdalena Dąbrowska-Kiszka

Aplikantka radcowska

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie w pracy prawnika zdobywa od 2015 r. w tym m.in. w międzynarodowej korporacji oraz kancelariach prawnych. Zajmuje się w szczególności przygotowywaniem opinii prawnych, świadczeniem usług doradztwa, sporządzaniem umów w obrocie gospodarczym oraz postępowaniami sądowymi z zakresu prawa pracy oraz prawa cywilnego. Specjalizuje się w przepisach prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa autorskiego. Bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim.  

DANE IDENTYFIKACYJNE

REGON: 121442023
NIP: 6762435490
KRS:0000376223

KONTAKT

kancelaria@kancelariafj.pl
tel./fax: 12 341 56 39
ul. Retoryka 24/6
31 - 107 Kraków